FIRMA

Okna, drzwi i bramy garażowe – Prestiż Wałbrzych

 

 

Firma Prestiż Wałbrzych od lat działa na lokalnym rynku jako dystrybutor drzwi, okien i innych elementów niezbędnych do przygotowania domu i posesji do komfortowego użytkowania. Właścicielem firmy Prestiż Wałbrzych jest Jarosław Regmunt – Sobieszczański.

 

 

Okna i drzwi – profesjonalny montaż

 

 

W ofercie firmy znajdą Państwo szeroki wybór okien oraz drzwi, które zapewnią mieszkańcom posesji wygodę i bezpieczeństwo. Firma Prestiż oferuje sprzedaż doskonałej jakości wyrobów, gwarantujących szczelność i właściwą izolację. Drzwi wejściowe oraz okna są wykonane z materiałów doskonałej jakości.

Zapewniamy możliwość montażu drzwi, okien czy innych towarów przez pracowników firmy Prestiż  – prawidłowa instalacja przekłada się na jakość użytkowania. Przeszkolone osoby montują okna uwzględniając zalecenia producenta i stosując bezpieczne materiały. Prestiż z Wałbrzycha to pewność solidnego wykonania usługi.

Doskonałe bramy garażowe – województwo dolnośląskie

 

 

Firma Prestiż kieruje swoje usługi nie tylko do klientów w Wałbrzychu, ale także na całe województwo dolnośląskie. Nasz asortyment obejmuje również bramy garażowe wraz z automatyką do sterowania. Są one obsługiwane zdalnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii, miedzy innymi sterowania telefonem. Nasze bramy garażowe gwarantują bezpieczeństwo posesji oraz wygodne użytkowanie.

 

 

Asortyment firmy Prestiż Wałbrzych stanowią również bramy wjazdowe, rolety zewnętrzne i roletki z materiału. Sprzedaż i montaż stolarki okiennej i doskonałych drzwi wejściowych czyni firmę Prestiż cenionym podmiotem zapewniającym doskonałe rozwiązania w zakresie dostarczania materiałów do wykończenia domu lub wymiany dotychczasowych materiałów na lepszej jakości elementy.

 

 

Mieszkańcy całego województwa dolnośląskiego mogą skorzystać z szerokiej oferty firmy Prestiż – zespół profesjonalnych doradców pomoże dokonać wyboru drzwi, okien czy bram dostosowanych do potrzeb klienta.